Juleskue Thisted den 29-11-08
Babyklasse, SL, Plac. 2
Dommer: Veli.Pekka Kumpumäki

Nytårsskue Haverslev den 24-1-09
Hvalpeklasse, SL
Dommer: Jan Sonne-Schmidt

Vinterskue Nykøbing den 31-1-09
Hvalpeklasse, SL, Plac. 4
Dommer: Maria Dekaristou

DKK Fredericia den 14-2-09
Hvalpeklasse, L
Dommer: Claudio De Giuliani, Italien

DKK Ålborg den 2-5-09
Junioklasse, Very Good
Dommer: Cathy Delmar, Irland

KSS Vejen den 17-5-09
Junioklasse, Very Good, Plac. 2
Dommer: Peer Primoz, Slovenien

Skue Holstebro den 21-5-09
Junioklasse, Very Good, Plac. 4
Dommer: Elzbieta Chwalibôg

Skue Vadum den 30-5-09
Junioklasse, Very Good, Plac. 2
Dommer: Jens martin Hansen, Danmark

Sommerskue Sabro den
Junioklasse, Very Good, Plac. 3
Dommer: Peter L Jensen

KSS Grenå den 25-7-09
Junioklasse, Very Good,
Dommer: Rajko Rotner, Slovenien

KSS Grenå den 26-7-09
Juniorklasse, Very Good, Plac. 4
Dommer: Mackay Low

Efterårsskue Billund den 27-9-09
Juniorklasse, Very Good, Plac. 2
Dommer: Kirsten Toftkjær

DKK Herning den 7-11-09
Junioklasse, Good
Dommer: Kerstin Nilsson, Danmark

DKK Herning den 8-11-09
Junioklasse, Good
Dommer: Ann Ingram, England

Juleskue Thisted den 28-11-09
Mellemklasse, Excellent
Dommer: Antonio Di Lorenzo

Nytårsskue Silkeborg den
Mellemklasse, Very Good, Plac. 2
Dommer: Tracy Irving

Skue Haverslev den 23-1-10
Mellemklasse, Very Good, Plac. 2

Vinterskue Nykøbing den 6-2-10
Mellemklasse, Excellent, Plac. 3
Dommer: Rony Doedijns

Forårsskue Brædstrup den 14-3-10
Mellemklasse, Very Good, Plac. 1
Dommer: Einar Paulsen

Tyskland Kropp den 8-5-10
Mellemklasse, V1, CAC, VDH-CAC
Dommer: Mgr. Bozena Ovesna

KSS Vejen den 29-5-10
Åben klasse, Very Good, Plac. 3
Dommer: Annamaria Tarjan, Ungarn

Skue Vadum den 12-6-10
Åben klasse, Very Good,
Dommer: Svein E. Bjørnes

Verdensudstillingen Herning den 26-6-10
Åben klasse, Good
Dommer: Luis Pinto Teixeira, Portugal

KSS Grenå den 24-7-10
Åben klasse, Excellent, Plac. 2
Dommer: Gerry Hickey, Irland

DKK Vejen den 15-8-10
Åben klasse, Very Good, Plac. 3
Dommer: Herbert Heim, Tyskland

Efterårsskue Billund den 26-9-10
Åben klasse, Excellent, Plac. 1 BHK 1, BIM
Dommer: Ann Jeanet Olsen

Tyskland Kropp den 23-10-10
Åben klasse, SG 2
Dommer: Karin Voye

DKK Herning den 6-11-10
Åben klasse, Excellent, Plac. 2
Dommer: Knut Sigurd Wilberg, England

DKK Herning den 7-11-10
Åben klasse, Very Good, Plac. 4
Dommer: Annukka Poloheimo, Finland

Nytårsskue Silkeborg den
Åben klasse, Excellent, Plac. 1
Dommer: Bethan Evans

Vinterskue Nykøbing den 29-1-11
Åben klasse, Excellent, Plac. 2
Dommer: Tomas Rohlin

DKK Fredericia den 12-2-11
Åben klasse, Very Good
Dommer: Petru Muntean, Rumænien

DKK Tønder den 2-4-11
Åben klasse, Excellent, Plac. 3
Dommer: Gert Christensen, Danmark

Skue Syvstenhallen den 10-9-11
Åben klasse, Excellent, Plac. 1, BIM
Dommer: Marie K. Due Petersen, Danmark

DKK Bjerringbro den 17-09-11
Åben klasse, Very Good
Dommer: Leif Lehmann Jørgensen, Danmark

DKK Herning den 05-11-11
Åben klasse, Excellent, Plac. 4
Dommer: Bengt-Åke Bogren, Sverige

DKK Herning den 6-11-11
Åben klasse, Very Good
Dommer: Juha Kares, Finland


DKK Herning den 6 November 2011, Very Good ved dommer Juha Kares Finland

DKK Kreds 6 Sommerskue Sabro den 23-6-2012
Åbenklasse, Excellent, Plac. 1, Bedst han 2
Dommer.. Susan Whitelock, England


DKK Kreds 6 Århus den 26-8-2012
Åbenklasse, Excellent, Plac 2
Dommer.: Leif-Herman Wilberg, Norge